TUARTEK HAKKINDA

Tuartek, korozyon mühendisliği ve katodik koruma uygulamalarında uzmanlaşmış bir firmadır. Petrol ve doğalgaz boru hatları, rafineriler, yeraltı ve yer üstü depolama tankları, su hatları, beton donatıları ve deniz yapıları gibi endüstriyel tesislerin korozyondan korunmasına öncülük etmektedir.

Tuartek’in bu alandaki çalışmaları Türkiye’de korozyon kontrolü konusundaki farkındalığı arttırmayı ve korozyon kaynaklı hasarların baştan önlenerek işletme ve ülke ekonomisine katkı sağlanmasını hedeflemektedir. Bu hedefleri gerçekleştirebilmek ve uluslararası standartlarda hizmet vermek amacıyla da Türkiye’nin akademik ve sanayi alanlarında uluslararası tecrübesi olan önde gelen profesyonellerini bünyesine katmıştır.

Tuartek A.Ş. bünyesindeki profesyoneller korozyon ve katodik koruma konusunda uluslararası geçerliliği olan NACE (National Association of Corrosion Engineers) ve ICORR (Institute of Corrosion) sertifikalarına sahiptir.

Firmamız yaptığı hizmetlerin uluslararası kalitesini sahip olduğu ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001 sertifikalarıyla ortaya koymaktadır.

Projelerimizden bazı kesitler: